Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy vegyek ki két hét ,,szaba...

Hogy vegyek ki két hét ,,szabadságot" az egyetemen?

Figyelt kérdés
Jelenleg kulturális közösségszervezést tanulok, szeretnék kulturális antropológia MA-n továbbtanulni. Tavasszal a szakdolgozat témánkat le kell adni. Hogy kapcsolódjon a szakdolgozatom a mesterképzéshez Tusnádfürdőről (Románia legkisebb népességű székely faluja) szeretnék terepkutatást végezni. Még a pontos irány nincs meghatározva. Ehhez lenne szükségem kb. két hétre előzetes terveim alapján, amikor elutazok a helyszínre és terepmunkát végzek. Először augusztusban terveztem menni, de azt mondták, hogy ha mesterképzésre megyünk szinte elengedethetlen egy TDK. Úgy tervezem, hogy az őszi leadásnál TDK-nak leadom a szakdolgozatomat. Viszont így az augusztus elég késő lenne. Így gondoltam, hogy valamikor a tavaszi szünet környékére időzítem az utat. Nem tudom, hogy egy két hetes hiányzást mennyire lehet megoldani az egyetemen. Végülis ha előre szólok, minden tantárgyból csak két óra kiesésem lenne, ami szerintem nem óriási probléma. Mit gondoltok erről, valakinek van korábbi tapasztalata?
2021. dec. 16. 19:55
 1/2 anonim ***** válasza:
57%

Miért nem nyáron bonyolítod le a kutatást? Ott a június-július rá.


Amúgy szerintem annyit hiányzol egyetemen, amennyit akarsz. Nem kell hozzá se előre bejelenteni, se elkéreckedni senkitől. Mert úgyis magadnak kell utána megoldani az anyag pótlását.

2021. dec. 17. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Két hetet simán hiányozhatsz az egyetemről.
2021. dec. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!