Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gitártanuládhoz mennyi ideig...

Gitártanuládhoz mennyi ideig kell szolgézst tanulni?

Figyelt kérdés

Gitározni szeretnék tanulni, (gitárom van) viszont szolfézst alsóban tanultam utoljára egy hülye tanárral aki nem tanított nagyon semmit úgy, hogy annak semmi értelme nem volt.

És hogy ha megyek külön gitártanárhoz akkor kell külön szolfézst tanulnom vagy ő segít ebben?



2021. dec. 27. 10:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Ahol én tanultam ott volt elméleti és gyakorlati, 2 külön tanárral.
2021. dec. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Data Scientist ***** válasza:
100%
Ha zeneiskolába mész, ott van végig kötelező szolfézs. De ha magántanárhoz, ott nincs külön szolfézs, csak a tanár mondja el menet közben, amire feltétlenül szükséged van.
2021. dec. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
4%
Kicsit törni angol, akkor az automatikus feliratokkal is Pandora szelencéjét nyitod meg egy két jóízű music theory kereséssel youtubeon.
2021. dec. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
4 év szolfézs van a zeneiskolában (nagyoknak csak 2, mert félévente lépnek egy évet). Magántanárnál nincs, ő elmondja a lényeget.
2021. dec. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak menj a tanárhoz, mindent meg fogsz tudni időben.
2021. dec. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Zenesuliba jártam magán úton középsuli után. Heti két alkalom egy éven át. Szolfézzsal egyben tanultam a klasszikus gitárt majd áttértem arra amihez kedvem is volt a rock zenéhez. De ezt már zenekarban.
2021. dec. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!