Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Félévkor 1 jegy alapján...

Félévkor 1 jegy alapján leosztályozhat a tanár?

Figyelt kérdés
Az egyik tantárgyból összesen 1 darab jegyet kaptam eddig, volt 1-2 olyan dolgozat amit hiányzás miatt nem írtam meg, ezek röpdolgozatok voltak, úgyhogy gondolom ezért nem pótoltatta a tanár. Nem szeretném, hogy félévkor ez a jegy legyen a végleges. Egyébként olyan szabály csak általánosban van, hogy havonta 1 jegyet kötelező adni? (Most vagyok 9.-es) Csak mert kicsit furcsállom, hogy a legtöbb tantárgyból 2, max 3 jegyem van.

2021. dec. 29. 15:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem zárhat le, félév előtt még írni fogsz, vagy felelni, ha pedig kihagyod, nem kapsz jegyet. Nem tudom félévkor van-e osztályozó vizsga, de gondolom igen. Ne várd meg, szólj a tanárnak, hogy felelni szeretnél.
2021. dec. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Kérd meg mindenképp a tanárodat, hogy felelhess.

De egyébként szerintem leosztályozhat félévkor.

2021. dec. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Minimum két jegy kell minden tantárgyból, szóval nem
2021. dec. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
5 éve végeztem, de olyasmi szabályra emlékszem, hogy heti óraszám+1 jegy alapján lehetett félévi osztályzatot adni. Amiből egy óránk volt, abból is törekedtek arra, hogy legalább három jegyünk legyen, egy dolgozat nem is ad reális képet egy félévről.
2021. dec. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia. Én 10.-es vagyok.

Attól függ hány órád van belőle a héten.

De egy db semmifélekèpp nem elég, de ne paráz rajta, kérj beadandó-t, kérd meg hogy felelhes, kérd hogy írasa meg a dolgozatot, egyébként ha kérted volna a tanárt sztm megiratta volna veled a dolgozatokat, csak hát gondolom hagytad... megértem de ez csak neked rossz, mert a tanár magasról lesz@rja hogy neked menyi jegyed van, itt elsősorban neked kell lépni.

Jobb ha minél előbb szólsz, vagy nem fognak tudni lezarni.

2021. dec. 30. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!