Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kiskepzosok! Tudnatok segiteni...

Kiskepzosok! Tudnatok segiteni nekem hogy hogyan vehetnenek fel a kiskepzobe?

Figyelt kérdés
Nektek hanyas volt a 7.evvege es a 8.felevi jegyetek? Es mennyi a minimum amivel felvehetnek? Es mennyire kell jol tudni rajholni?

2022. jan. 5. 00:44
 1/4 anonim ***** válasza:
6%

Mi az a kisképző? Kis eszed van és kisképzőbe mész vagy mi? Azt hittem gimi jön általános után!

Amúgy mit erdekel teged más 7-és meg 8.os jegye? Én regen végeztem, azóta valtozott a világ. Ne legyél önző, nem mindenki ebbe a korba el!


Minimum amivel felvehetnek attól függ hova jelentkezel! Honnan a 7lábú fenéből tudjam, hogy elég jók e a jegyeid egy jobgimihez vagy csak szakmunkás a, netan vmi gyűjtőbe van esélyed. Általánossagban elmondható h sokan kiesnek eloled szóval mindig van esely.


Ez a kérdés viszont elegge hiányosra sikeredett, így információ hiányában ennyit tudtam segiteni! Kívánok sok sok szerencsét és kérlek a magyarul fogalmazzal legkozelebb, mert nem nagyon értem a kérdést! Továbbá nem tudom mi az a rajholás (?) de rajtoljál vissza futólépésben a magyar érthető fogalmazáshoz vagy egy magyar órára!!!!!!!!!!!!!!!!

2022. jan. 5. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
94%

Egyszerűbb lett volna beírni a keresőbe, hogy kisképző, mint ide írni ezt a litániát.

Láss csodát: [link]


Mivel a hastagek között szerepel a művészet, nem kell agysebésznek lenni, hogy az ember kitalálja, higy a rajholás az rajzolás, csak a gyerek mellényomott a billentyűzeten.


Kérdező: volt már ilyen kérdés, hátha segít.


https://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__magya..

2022. jan. 5. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Annyira undorito hogy ennyire lenezo vagy masokkal. Mivel gondolom te nem a Kiskepzobe jartal ezert nyilvan nem tudnad megvalaszolni normalisan ezt a kerdest. :(
2022. jan. 5. 16:52
 4/4 anonim ***** válasza:

Négyes körüli átlaggal már be lehet kerülni, ha ennél kevesebb az átlagod, ahhoz már több szerencse kell. Rajzolni nagyon jól kell tudni, mintarajzok vannak a suli honlapján. Gyakorold a kocka és a forgástestet, a portrét és a színes csendéletet.

De ha most nem sikerül bejutni, akkor sem kell feladni, menj el egy könnyű középiskolába, ahol jó félévi átlagot hozol 9.-be, közben járj a Kisképző előkészítőjére, és jelentkezz újra jövőre. Akkor a rajztudás mellett már csak a 8. évvégi és 9. félévi bizi számít és nem kell központit se írni. Könnyebb bekerülni. És a suli is díjazza a kitartást.

2022. febr. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!