Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hol találok diákokat különtaná...

Hol találok diákokat különtanárként?

Figyelt kérdés
Egyetem mellett történelem tanítást vállalnék külön órák gyanánt alap vagy emelt szinten. Legyen szó általános vagy gimnáziumi anyagról, esetleg érettségire való felkészülésről, személyesen vagy online. Igyekszem érdekesen, izgalmasan valamint interaktívan tanítani. Már nagyon fiatalon érdekelt a történelem, valamint saját térképeket is készítek. De sajnos fogalmam sincs hogy hol találhatnék olyan diákokat akiknek szükségük lehet hasonló segítségre. Esetleg tudtok bármiben segíteni hogy van e olyan oldal, Facebook page vagy tényleg akármi, ahol kvázi kapcsolatba tudnék lépni olyanokkal akiket érdekelhetnének hasonló külön órák?

2022. jan. 5. 21:30
 1/6 anonim ***** válasza:
85%

Szia,


Én itt kerestem és találtam magamnak magántanárt:


[link]

2022. jan. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%

#1 vagyok,


Tanárok is írtak nekem, hogy elvállalnak, és beszélgessünk/találkozzunk egy próbaóra erejéig.

2022. jan. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%

Érettségis csoportokba lépj be és oda posztolj. Ne tanárkeresőbe,mert ott minden tele van a konkurenciával.

Viszont sajnos nem valószínű,hogy sokan jelentkeznének. Történelemből nem nagyon szoktak különórát venni. Matekból és nyelvből gyakori.

2022. jan. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
30%
Töriből felejtsd el. Kinyitja a könyvet, elolvassa. Persze van akinek ez nem megy, de akkor nem a tanár a hibás.
2022. jan. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Facebook magántanár hirdetés, tanárkereső csoportok. (Nyilván tele van konkurenciával, arra van, hogy ne az egyéb témájú csoportokat szemetelje tele mindenki a hirdetésével.) Vannak külön magántanáros internetes oldalak ahol pénzért hirdethetsz is, de ez szerintem nem szükséges.
2022. jan. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a válaszokat :)
2022. jan. 6. 22:31

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!