Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A BGE-n mennyire nehéz a...

A BGE-n mennyire nehéz a záróvizsga?

Figyelt kérdés

Jövő héten fogok záróvizsgázni emberi erőforrások szakon és érdeklődni szeretnék ki mit tapasztalt vagy hallott BGE-s záróvizsgával kapcsolatban. Milyen nehézségű, mennyire szivatnak stb.

Köszönöm szépen előre is!



2022. jan. 6. 20:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tanulni kell záróvizsgára, de ott már közel sem szoktak szivatni. Persze nem adják meg neked a kettest a semmire, de ha látják hogy készültél, nincs az az isten, hogy kiszórjanak.
2022. jan. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Milyen volt? Én holnap megyek.
2022. jan. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én könnyebbre számítottam. Sokat kérdeztek a szakdolgozatom témájával és ahhoz kapcsolódó tanultakkal kapcsolatban. Szakmai kérdéseimre a végén alig maradt idő. Nálunk mindenkinek sikerült, de hallottam, hogy az azt követő napokon többen megbuktak.
2022. jan. 24. 18:58
 4/5 anonim ***** válasza:
Pszk?
2022. jan. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen
2022. jan. 24. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!