Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Történt már valakivel csoda...

Történt már valakivel csoda egyetemi vizsgán?😃

Figyelt kérdés
Szóbeli vizsgára gondolok, amikor úgy érezted, hogy abszolút semmi esélyed, de mégis hatalmas mázlid volt és Isten megsegített és sikerült?

2022. jan. 10. 00:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%
Meglesz, nyugi.
2022. jan. 10. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
97%

Többször is, sőt, olyan szerencsés voltam, hogy államvizsgán is sikerült olyan tételt húzni, amire azt mondtam, hogy "bármit csak ezt ne".

Nem kell izgulni, meg lesz. Ha meg mégse, akkor se dől össze a világ, még 3 hét a vizsgaidőszak. Sok sikert.

2022. jan. 10. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Egyszer egyetemi vizsgán egy olyan szinten undorító,szemét tételt húztam,hogy a tanár mondta,hogy húzzak másikat.Ez valamilyen szinten csoda.Legalábbis nekem az volt.
2022. jan. 10. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer volt olyan, hogy 30 tételből tudtam egyet nagyon jól, hármat úgy kb hàrmasra, a többit nagyon rosszul (tanultam, de teljesen belezavarodtam, mert kevertem az egészet) és kihűztam azt az egyet, ami nagyon jól ment.
2022. jan. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%

Nem tudtam semmit, mert nem készültem. Na mondom, ez tuti bukó lesz.

Kihúztam a tételt, erre véletlenül, mint valami isten sugallat megérintve a a beleimet, fingottam egyet. Olyan büdösre sikeredett, hogy azt mondta a vizsgázató, hogy “kettes és takarodjon innen”.

2022. jan. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

#5 :DD



Nekem nem olyan rég volt ilyen. Az gyakorlati vizsga volt.

13 tételt lehetett húzni, ebből egyetlenegyet nem tudtam, a többi nagyon jól ment. Természetesen kihúztam azt az egyet amit nem tanultam meg rendesen és gyakorlati órákon is mindössze egyszer csináltam meg.


De akkora szerencsém volt, hogy azt mondta a vizsgáztató, hogy nem kell neki bemutatni mert délben ebédelni szeretne, mondjam el 2-3 mondatban, hogy hogyan csinálnám és viszontlátásra.


Én meg csak úgy fostam a szavakat annak ellenére, hogy egy szót nem tanultam meg a tételből, úgyhogy ötösre vizsgáztam :D

Szerintem ez is betudható ilyen isteni segítségnek.

2022. jan. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy tárgyam, ami nagyon nehezen ment. Nem a szorgalmammal volt baj, de egyszerűen nem tudtam megérteni. Olyanannyira, hogy az egyik zh-ra egy hetet készültem, és 10% alatti lett, az évfolyamon a leggyengébb. Valami utolsó aláíráspótlón nagy nehezen eljutottam a vizsgáig. Arra is nagyon sokat tanultam, sikerült is néhány dolgot megérteni, de már a teljes elengedés fázisában voltam. Szóbeli volt, öt kérdés. Megkaptam, valami csoda folytán három kérdés olyan volt, amit teljesen tudtam, kettőt hiányosan, de megpróbált rávezetni. Azt mondta, látja a készülést, de a félévi eredményem miatt nagyon sajnálja, de csak egy NÉGYEST tud adni. Annyiszor még nem köszöntem meg jegyet egy tanárnak se :D
2022. jan. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen!

Közgáz szigorlatra úgy mentem be, hogy tuti bukta. És csak olyanokat húztam, amiket tudtam ill. a gazdasátröti tételnél egy az egyben eszembe jutott minden, amit a középiskolában tanultunk az adott témáról.

De volt olyan vizsgám is (másik egyetem) ahol szó szerint semmit sem tudtam, a tanár rám nézett, majd azt mondta, hogy megadja a kettest, a szigorlatra úgyis tanulni kell majd.

2022. jan. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, bár úgy mentem be, hogy egész jól megtanultam. Erre a vizsgáztató annyira lekezelően beszélt velem, nem hagyta, hogy végig mondjak bármit és folyton sértegetett. Azt gondoltam tuti bukta, erre közli, hogy 3-as. Életemben nem örültem még ennyire 3-asnak :)
2022. jan. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen arra ellenére hogy sokat tanultam nem tudtam minden tételt teljesen jól és imádkoztam hogy egy olyan tételt húzak amit valamennyire tudok amit tudtam elmondtam és volt még pár kérdés amit a tanár feltett végül ötöst kaptam.
2022. jan. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!