Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Valaki leírná röviden a...

Valaki leírná röviden a "Gárdonyi Géza : Egri Csillagok (Bornemissza Gergely élete)" című regényt?

Figyelt kérdés
Elolvastam, de eléggé zavaros és nemigazán értem , megköszönném ha valaki időt szánna rá és röviden leírná /összefoglalná...

2022. jan. 10. 09:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

"Elolvastam, de eléggé zavaros és nemigazán értem"

Aha, persze. Annyira bonyolult, több szálon és idősíkon futó történet, hogy én is nehezen bírkóztam meg vele. Ja, nem.

2022. jan. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Eger ostromáról szól lol


Olvasd el és megtudod, még mi se hisszük el ezt a gyenge dumát.

2022. jan. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%
Funkcionális analfabéták generációja. De nem a Te hibád, kérdező.
2022. jan. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem olvastál te el semmit!

De még arra se vetted a fáradságot, hogy rákeress az "egri csillagok + olvasónapló" szókombinációra....

Pffff!


Már rég meglenne a leírásod!


(persze azt ne feledd, hogy a tanárod is rá fog keresni a guglival, és ha szó szerint megtalálja a te dolgozatodat a neten, akkor bukta van!!!)

2022. jan. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
90%

Összefoglalom, remélem, érthető lesz:


1552-ben Eger ostrománál a magyarok legyőzték a törököket.

2022. jan. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!