Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemi felvételinél mennyire...

Egyetemi felvételinél mennyire lehet nagy baj abból ha figyelemzavaros vagyok?

Figyelt kérdés

Elég régen állapították meg ezt rólam, még kicsi voltam. Papírom most nincs róla, de nem is nőttem ki belőle, a figyelemzavarom még mindig megrondítja az életemet. Viszont átfutott az agyamon, hogy lehet, hogy a rendszerben viszont van valamilyen feljegyzés ezzel kapcsolatban. Ki tudják deríteni ezt, lehet belőle hátrányom hogy mondjuk emiatt nem vesznek majd fel?

(Építészmérnöknek szeretnék tanulni).

Végülis ha valamit szeretek akkor azt nagyon jól ki tudom tanulni, de sajnos volt, hogy elment sok idő az órából, mikor rájöttem arra, hogy nem is figyelek a tanárra (de nem szánt szándékkal teszem ezt). Ezért mindig mindent otthon pótoltam be.

(ADHD vagy hiperaktivitasként is ismerik).



2022. jan. 11. 22:25
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Maximum a vizsgákra való készülésnél lesz kegyetlen a figyelemzavar. De ha téged ez nem akadályoz akkor semmi baj :D
2022. jan. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Artemovszk válasza:

Tök kevés magán klinika van, ahol felnőtt adhd-ét diagnosztizálnak. De van SNI kódja, kapsz kedvezményeket tanulás és vizsgák alatt is.


A pszichiáter elmondja majd.

2022. jan. 31. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!