Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy számítják a krediteket?

Hogy számítják a krediteket?

Figyelt kérdés
Járok egy felsőoktatási szakképzésre egyetemen és elvileg krediteket áttudok vinni, ha menni akarok Bsc-re. Arra gondoltam, hogy újraérettségiznék, de a krediteket hogy számoljam hozzá a pontokhoz?

2022. jan. 14. 14:41
 1/8 anonim ***** válasza:
94%

Sehogy.

A kettőnek nincs köze egymáshoz.

2022. jan. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De van, mert plusz pontnak beszámítják.
2022. jan. 14. 15:33
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A kreditet nem számítják be a felvételi pontokba.
2022. jan. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De valahova beszámítják átjelentkezésnél. Ugyanaz az egyetem csak a Budapesti kar és bsc képzés, amire átjönnék.
2022. jan. 14. 17:44
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nincs, hogy egy FOSZK-ról átmész bsc-re. Elvégzed, jelentkezel az egyetem alapszakjára és ha elérted a felvételi pont határt, felvesznek.
2022. jan. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
de hogy érném el, ha nem érettségizem újra? Nekünk mondták, hogy átlehet menni.
2022. jan. 14. 18:05
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ajánlom, hogy a felvi.hu-t olvasd át nagyon figyelmesen. ott mindent megtalálsz.
2022. jan. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
tantárgyelfogadás van, gondolom , vannak olyan tantárgyak, amik ugyanazok foszkon, mint alapképzésen; és akkor írsz egy kérelmet, ráírod, hogy mit szeretnél elfogadtatni mire, tanulmányi osztályon, vagy tanszéken segíteni tudnak szerintem, ha kell; és akkor beadod a kérvényt ha már fel vagy véve az egyetemi képzésbe is, és akkor beírják, hogy ezeket a tantárgyakat már a foszk keretében megcsináltad. mármint a neptunban ott lesz az oldaladon, hogy elismerték azt az adott tantárgyat a korábbi tanulmányaidból. de nem biztos, hogy mindent elfogadnak, de lehet, hogy sokmindent igen, vagy pl okj-nál pár éve is volt olyan, most nem tudom, van-e, hogy ha van 54-es számmal kezdődő okj-d akkor az lehet plusz pont egy ugyanolyan irányú szakon, gondolom, erre gondolsz, lehet, hogy azt az egyéb dokumentumokhoz kell feltölteni, akkor valszeg tényleg valamilyen szinten be tudják számítani a foszkot is, mert a foszk az okj meg az egyetem között van úgy szintben, szal lehet, hogy mégis elfogadják, de akkor azt a felvi.hu-n kell tényleg feltölteni a megfelelő helyre. remélem, jókat írtam.
2022. jan. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!