Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Jártál már egyetemen így?

Jártál már egyetemen így?

Figyelt kérdés

Egyest kaptam egy olyan dolgozatra, ami simán van hármas.

Onnan tudom, hogy hármas, hogy beraktam a közös csoportba és másik is így oldották meg a feladatot.

Írtam a tanárnak, olyan kifogásokkal jött, amiért mások nem kaptak pontlevonást.


Mit tehetek ebben az esetben és miért szállhatott rám, ha nem is láttuk még egymást?


2022. jan. 18. 12:43
 1/7 anonim ***** válasza:
79%

Mivel nincs jogvédelem, nincs tanár, így esélyed sincs.

Nemhiába tette meg azt a tanár, mert tudja, hogy megteheti.


Üdv: Columbo

2022. jan. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudod biztosra, hogy mások is pontosan ugyanúgy oldották meg? Lehet, hogy ők nem követtek el valami olyan hibát, amit te igen. Apróságokon is múlhat.
2022. jan. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%

Történt hasonló. Volt egy elég szivatós tantárgyunk egyetemen ahol nagy volt a bukási arány.


A lényeg, hogy volt olyan akinek 17 pontra kettest megadta az oktató, de olyan is volt akinek ugyanennyi pontra egyest adott.


Itt vannak furcsaságok már. Kicsit pofára is megy a dolog szerintem.

2022. jan. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Metionin ***** válasza:
100%
Persze. Embriológiából 2x húztak meg úgy, hogy szó szerint idéztem a könyvet meg egyszer biofizikából is. Sokszor nem a tudásod a lényeg, vannak gyökér tanárok. Mondom ezt úgy, hogy én is tanítok egyetemen.
2022. jan. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
El lehet vinni a tantárgyfelelőshöz vagy ha ez a tanár a tantárgyfelelős, akkor a tanszékvezetőig az ügyet, a kérdés az, hogy érdemes-e beleállni a dologba. Ha még pl. oktat ez a tanár mást is, lehet, hogy sokkal rosszabbul jössz ki belőle később.
2022. jan. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze,biosz szakon ez rendszeres volt
2022. jan. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem pont ugyanez, de igen, találkoztam igazságtalanságokkal, pl. szóbeliztem és az előttem vizsgázó levelezősöket sorra buktatták meg, mi nappalisok pedig mind átmentünk, pedig ők se tudták kevésbé az anyagot...
2022. jan. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!