Jelige a felvételin?

Figyelt kérdés

Nálam a középfokú felvételi éppen most aktuális. Lassan majd az írásbeli után be kell adni a továbbtanuláshoz szükséges papírokat,stb.


Van egy ilyen opció, lehet jeligét megadni. Ez magában annyit takar,hogy ha adok meg ilyet,akkor a felvételi jegyzékben nem az oktatási azonosítómmal jelennék meg, hanem ezzel.


Érdemes lenne? Ha igen, tudnátok írni konkrét példákat ezekre a jeligékre?



2022. jan. 18. 21:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hogy érdemes-e, azt te tudod. Szerintem ne hülye szavakat adj meg az a lényeg. Általában nem adnak meg ilyet, tehát ha megtudják a jeligédet, akkor tudni fogja más is a pontszámodat. Kérdés, hogy ez téged mennyire zavar.
2022. jan. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha öten megadják jelszónak a józsi2008-at akkor nehéz kitalálni, hogy melyik vagy te. Nem érdemes megadni.
2022. jan. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én azt írtam be, hogy pónimalac, de az osztályfőnököm nem engedte, hogy beadjam:(( Én meg szerettem volna adni, mert úgy ránézek és egyből látom, így meg keresgélni kellett, meg a diákomnak is mindig kéznél kellett lennie. De ahogy te jónak látod:)
2022. jan. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem 6 és 8 osztályos gimiknél van jelentősége, ha nem akarod, hogy az általános iskoládban megtudják, hogy felvételizel.

8. Osztály után teljesen mindegy, hiszen mindenképp felvételizel.

2022. jan. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!