Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemnél vizsgadíjat vissza...

Egyetemnél vizsgadíjat vissza tudom igényelni?

Figyelt kérdés
Miután jelentkeztem az adott félévben 3.vizsga alkalomra és kifizettem (neptunban tétel kiírással), de úgy döntök leiratkozom az adott vizsgáról és már idén nem jelentkeznék ebben az esetben vissza lehet?

2022. jan. 21. 20:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2022. jan. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%

Nem.

Ha már befizetted a díjat akkor az a vizsga mindenképpen "lebonyolított" vizsgaként lesz elkönyvelve.


Azt tudod megtenni, hogy nem vizsgázol le és akkor alapból elégtelennek minősül a vizsgád.

2022. jan. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, hogyha a tanulmányi osztálynak írsz, akkor visszakapod. Legalábbis én úgy hallottam, hogy ahova én járok, ott ez így működik, szóval biztos infóm nekem sincs.
2022. jan. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Talán ha nem mész el és orvosi igazolást bemutatsz. De a TO-nál kérdezz rá
2022. jan. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!