Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az egyetemi korrigált kreditin...

Az egyetemi korrigált kreditindex átlagának kiszámításakor az elismert (kurzusátviteles) kreditek értéke is beleszámítandó? Hogyan kell kiszámítani?

Figyelt kérdés
Lehetséges az, hogy a sima kreditindex és a korrigált kreditindex értéke azonos értékű? Mert nekem ugyanannyi lett a kettő érték a neptun szerint, de nem értem hogyan. Sok elismert tantárgyam volt a félévben, mivel szakot váltottam. Az összes felvett tárgyat sikeresen teljesítettem. Viszont az algoritmus nem vette bele az elismert kreteimnek az összeget az átlagszámításba, csak azoknak a tárgyaknak a kreditét, amelyeket ténylegesen felvettem és teljesítettem a félévben. Miért lehet ez?

#egyetem #Neptun #algoritmus #kreditindex #korrigáltkreditindex #ösztöndíjszámítása
2022. jan. 22. 14:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Az elismert kreditek nem számítódnak bele a korrigált kreditindebe.
2022. jan. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A beszámított kreditek nem fognak (kvázi még egyszer) az ösztöndíjba beleszámítani.
2022. jan. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!