Ilyenkor mi történik?

Figyelt kérdés
Az a helyzet volt egy nehéz vizsgám és felvettem egy hétfői vizsga iőpontot mert féltem hogy nem lesz meg de most jött az értesítés hogy sikerült a vizsga viszont a hétfői időpontot nem tudom leadni nem engedi a Neptun ha nem megyek el el fog veszni a sikeres vizsga jegye vagy csak fizetnem kell?

2022. jan. 22. 17:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha nem mész el, akkor arra nem adhatnak jegyet, hiszen nincs értékelhető leadott munka. Ilyenkor nem jelent meg lesz beírva, ami nem számít jegynek (olyan mint ha nem is lett volna vizsgád), ellenben elhasználsz vele egy alkalmat, és ha minden igaz, akkor pótdíjat is kell fizetned érte.

De inkább olvasd el a saját egyetemed TVSZ-ét. Ami abban le van írva, az az igaz.

2022. jan. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok vele hogy fizetnem kell de a sikeres vizsga jegye az nem lesz érvénytelen?
2022. jan. 22. 17:47
 3/3 anonim ***** válasza:

Írj az adott oktatónak (bár ő nem tud a Neptunba belenyúlni), és a Tanulmányi Osztálynak (ők le tudnak venni).

Hogy mi történik, az érdekes kérdés, nálunk ha nem mész el, elégtelen, kivéve, ha jelzed előre és viszel orvosi igazolást, mert akkor nem jelent meg.

2022. jan. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!