Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Két nap múlva szóbeli vizsgám...

Két nap múlva szóbeli vizsgám van, és még semmit se tudok. Tanácsok, tapasztalatok? Van valami ideillő sztoritok?

Figyelt kérdés

2022. jan. 23. 01:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Persze nem mindegy,milyen tárgy.Hogy magolós vagy pl meg is lehet érteni,reál tárgy.

Én fizikából buktam meg, és 2 nap múlva volt a következö vizsgaalkalom , tanár felajánlotta hogy beírja arra a napra mikor megbuktam a jegyet,tehát azt a vizsga alkalmat nem veszi figyelembe. Tehát ez is elég motiváló volt hogy ha már ilyen kedves volt akkor tanuljam meg. Én úgy csináltam hogy kidolgoztam egy tételt, majd mikor teljesen megtanultam, (kb 1 órát adtam magamnak egy tételre, nem a kidolgozásra hanem a megtanulásra) csak akkor mentem a következőre. Azelőtt csak egybe átolvastam az egészet hogy majd megragad de nemjött be mert akkor sajna megbuktam. Tanulás közbe általába felmondtam magamnak többször amit épp tanultam. A vizsga előtti nap nem aludtam végig tanultam az éjszakát is, de sikerült átvenni. És úgy mentem.Ha tételt kell húzni próbáld meg megfigyelni hogy melyik tételt hova rakja le(én simán ki figyeltem az utolsó sorból is ). Na de másodjára 3 lett. ( Ami egyébként azt mondta jobbat is adott volna , ha nem bukok meg előtte ^^")

2022. jan. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Mikroökonómia. Inkább megértős, de azért magolni is kell.

És javítás *már csak egy napom van megtanulni. Ma elcsesztem az időt azzal, hogy csak simán olvasgattam, és nem kidolgoztam meg visszamondtam. Kedves #11., kísértetiesen nagy hasonlóságot vélek felfedezni a te múltad és az én jelenem/lehetséges jövőm között...xd

2022. jan. 23. 23:22
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
holnap mond fel magadnak mindenképp kb vmennyire, s add át jól :D
2022. jan. 24. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszi srácok, mentek a pacsik^^
2022. jan. 24. 02:41
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Aztán írj, hogy hogy sikerült!
2022. jan. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!