Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mikortól gáz egyetemre/főiskol...

Mikortól gáz egyetemre/főiskolára menni? egyáltalán hány évesen éri meg főiskolás lenni?

Figyelt kérdés

csak kitaláltizó:

Mondjuk van egy illető,mondjuk tegyük fel 20 éves, csak egy szakmunkás papírja van,de mondjuk tegyük fel leérettségizik 4-esre.

És mondjuk teszem az,felvételizik egy normális vidéki főiskolára.

Gáz hogy valaki 22-23 évesen elsős éves főiskolán?



#Iskola,gáz,életkor,főiskola,egyetem. #Tovább tanulás,érettségi,ponthatár,jegy,szakmunkás.
2022. jan. 23. 20:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmikor sem gáz.
2022. jan. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Értelmes embernél ez nem számít. Nálunk is volt egy idősebb csaj, inkább már nő, de egyáltalán nem volt gáz, leszámítva 2 szaktársunkat, de ők a tipikus apuci lányai voltak.
2022. jan. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
74 éves volt a legidősebb csoporttársam.
2022. jan. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Levelezőn több 50 plusszos csoporttársam is volt.


Nem gáz egyetemre járni.

2022. jan. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem a kortól lesz gáz az ilyesmi, hanem attól, ha valaki kibúvónak használja.


Vannak elég idős évfolyamtársaim, mellette dolgoznak vagy kifejezetten erre a 3 évre tettek félre pénzt és úgy csinálják.


És van ismerősöm, aki bőven fiatal még ahhoz, hogy nappali szakra járjon, de nála ez csak egy pótcselekvés. Húzza az időt, mert nem akar dolgozni és a szülei csak addig tartják el, amíg tanul. És nem akar semmit az adott szakkal, csak szórakozik. Na ez a szánalmas.

2022. jan. 24. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, egyetemen megszűnik a korok közti különbség. Elsőévestől a doktoranduszig mindenki mindenkivel elvan.
2022. jan. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Sosem késő elkezdeni. :)
2022. jan. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sosem gáz, inkább menő dolognak tartom, hogy valaki idősebb korában is beül az iskolapadba és képezi magát. Én estin érettségiztem és ott is volt 40 feletti osztálytársam, szerintem büszke lehetett magára, hogy bejárt és megcsinálta.
2022. jan. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
semmikor sem gáz, ne aggódjál. akkor amikor a te életedben úgy adódik,hogy belefér egy egyetem/főiskola megkezdése.
2022. febr. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyetemen két féle ember van. Hallgató és oktató. Nem a kort nézik.
2022. febr. 4. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!