Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nincs meg a kettesem egy...

Nincs meg a kettesem egy tárgyból, holnap vizsgázom, nem tudtam tanulni (betegség miatt) nagyon gáz ha megbukom?

Figyelt kérdés
2022. jan. 24. 09:11
 1/9 anonim ***** válasza:
27%
Igen. De majd megtanulod a saját károdon, hogy nem az utolsó pár nap alatt kell megtanulni a féléves anyagot (gondolom nem egész félévben voltál beteg). Nem írtad hogy milyen iskola, de nálunk a főiskolai matektanár szólt a félév elején hogy ne így csináljuk, mert nem fog menni. Aki nem hitt neki, az bukott.
2022. jan. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
egyetemen vagyok, más vizsgáim is voltak vizsgaidőszak alatt, mivel az adott tantárgyból nem lett meg a kettes így a tanár az egész féléves anyagból akar feleltetni, de azt is felelteti az egészből akinek meg van a kettese csak egy zh ja nem sikerült.
2022. jan. 24. 09:46
 3/9 anonim ***** válasza:
62%
Milyen meglepő, hogy az egyetemen több vizsga is van! Sose gondoltam volna pedig éves képzést végeztem.
2022. jan. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
Hát ilyen az egyetem. Mondjuk amióta kredit rendszer van, azóta kicsit barátságosabb. Én még az előtt jártam, ott félévismétlés volt ilyen esetben.
2022. jan. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
38%
3. vagyok 6 éves képzést
2022. jan. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
70%

Persze, itt mindenki tutti-frutti volt mindig mindenből.

Többedik diplomámat csinálom, kutyát nem érdekel, ha megbuksz, ha nem csúszótárgy, az se baj, ha nem most lesz meg, de gondolom, nektek is van még 1-2 hét ebből a vizsgaidőszakból is. Nekem is van még egy vizsgám a jövő héten, pedig én sem vakaróztam félév közben (és nem is buktam semmiből sem, 4-es átlagot hozok, mint mindig)

2022. jan. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
78%
Kérdező, muszáj hozzászoknod, hogy egyetemen mindig lesznek "más" vizsgák is, nemcsak vizsgaidőszakonként egyetlenegy, és mindegyikre eleve(!) az egész féléves tananyagot kell tudni, nemcsak egy részét (sőt, szigorlaton több félév anyagából vizsgáztatnak). Ha nem sikerül egy vizsgád, utóvizsgáznod kell.
2022. jan. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az se mindegy melyik egyetem, nálunk pl 3szor lehet vizsgázni egy tárgyból/félév. Ha 1est kapsz felveszed legközelebb, de mivel már sztem mindenhol a végét járja a vizsgaidőszak nem biztos hogy hirdetnek meg
2022. jan. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
már nem hírdetnek ki vizsgát, jövőre lehet nem egyedül buktam meg
2022. jan. 25. 09:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!