Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Megbuktam a záróvizsgán,most...

Megbuktam a záróvizsgán,most mi lesz?

Figyelt kérdés

Sajnos megbuktam a záróvizsga tételes részém,tanultam de lefagytam és a vizsgabiztos teljesen összezavart a kérdésekkel.

Most mi lesz? Egész nap sírtam.

Dolgozom gyakornokként egy nagy cégnél,onnan is ki fognak rúgni?

Mindenki hülyének fog tartani:( Legszívesebben meghalnék inkább.



2022. jan. 25. 18:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem te vagy az első, aki megbukott záróvizsgán. Ez a legjobban teljesítőknél is előfordulhat. Az én évfolyamtársamat, aki végig szinte kitúnő volt, egymás után 2-szer vágták meg.

Elmész a következő alkalomra. fel a fejjel!

2022. jan. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem a világ vége, még ha most másképp is érzed. Szerintem mindenkinek, még az éltanulóknak is van legalább egy ilyen egyetemi "élménye", hogy egészen másképp értékelték, mint ahogy a saját tudását érezte. Megnyugszol, nekimész újra, és megcsinálnod.
2022. jan. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
nem rúgnak ki
2022. jan. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Eddig szinte minden tárgyam 5ös volt, a szakdogámra mindenkitől max pontot kaptam és a védésem is 5ös lett.

Úgyhogy teljes sokkot kaptam:(((

De biztos ez is egy lecke az élettől,csak nagyon rosszul esik:(

A cégben is félek mit fognak szólni,hogyan mondjam el:(

Illetve diák már ugye nem leszek,tehát gyakornok sem maradok,viszont nem is végeztem akkor:(

2022. jan. 25. 18:43
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy maradhatsz gyakornok, volt itt már ilyen kérdés feltéve és a kérdező megírta, hogy maradhatott végül is. Megmondod, aki járt egyetemre meg fogja érteni, a tudásod nem veszett el egy rosszul sikerült vizsga miatt, és az a lényeg.
2022. jan. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
De nem lesz jogviszonyom,így nem tudnak diákszövetkezeten keresztül alkalmazni,ahkgy most.
2022. jan. 25. 18:53
 7/13 anonim ***** válasza:
62%
Jogviszonyod már eleve megszünt az abszolválással.
2022. jan. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
De március 15ig van diákogazolványom
2022. jan. 25. 19:04
 9/13 anonim ***** válasza:
74%
Az lehet, de jogviszonyod akkor sincs már.
2022. jan. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Az abszolatóriumról van esetleg igazolás? Azzal mennék valamire a cégnél nyárig amíg megszerzem a diplomát?
2022. jan. 25. 19:34
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!