Akiszusz1977 kérdése:

Fiú, mint fodrász?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A fiam nagyon jó sportoló, de most kitalálta, hogy érdekli a fodrászat, és általános iskola után, fodrásznak szeretne tanulni, technikumban. Érdemes egy fiúnak a fodrász szakmát választani?

2022. jan. 27. 11:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Tééééényleg tudom. :) Csak azt akartam ezzel, hogy nem kell aggódni emiatt, hogy fodrász lesz és nem focista legalább nem sérül meg hónapokra a gyerek. (ez se mindenkire igaz tudom), ha bele szaladnak lábába. Lényeg sok férfi fodrász van.
2022. jan. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Nagyon aranyosak vagytok, köszönöm. Igen, a foci vagy bármelyik sport veszélye, hogy lesérülhet. Csak tényleg jó több sportban is. Versenyek, stb. A legutóbbi atletika versenyen egy menő sport club vezetője azt kérdezte a fiam tesitanárától, " Ki ez a fiú és hova megy tanulni? "

Semmit sem akarunk erőltetni. Sportolni tud a fodrászat mellett is, max nem azon a szinten.

2022. jan. 30. 05:36
 13/13 anonim válasza:
Sportból amúgy is csak legfeljebb pár évig lehet megélni, vagy amég le nem sérül
2022. máj. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!