Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érettségi bizonyítvány sorszám...

Érettségi bizonyítvány sorszámát most ki kell tölteni vagy nem?

Figyelt kérdés

Valószínűleg hülyeség a kérdés, de nagyon nem akarom elrontani. Egyetemista vagyok, de szeretnék ismétlő érettségi vizsgát csinálni. A tanulói jogviszonnyal nem rendelkezőknek való űrlapot töltöm, mert ha jól értelmeztem az egyetemi hallgatói jogviszony nem számít tanulóinak. A következő sort találtam a kitöltési útmutatóban:


"Figyelem! Az érettségi bizonyítvány sorszámát ismétlő vagy kiegészítő vizsgára történő jelentkezés esetén kötelezően meg kell adni."


Viszont nekem nem engedi kitölteni ezt a sort, gondolom azért mert a tanulói jogviszonyom nem-re van állítva. Tehát nekem most ezt mégsem kell kitöltenem?



2022. jan. 30. 01:11
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha van érettségid akkor fix ki kell tölteni a sort.


Erre a tanulói jogviszonyos dologra esetleg a TO-nál kérdezz rá, ők talán tudnak segíteni.

2022. jan. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!