Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Felvi.hu jelentkezési lap...

Felvi.hu jelentkezési lap kitöltése?

Figyelt kérdés

Tudna valaki segíteni?

Hol/hogyan/mikor kell megadni az emelt szintű érettségi vizsgák eredményeit a jelentkezéshez, ha az érettségik jóval a jelentkezési határidő után vannak?

Lehet hülye kérdés, de én esetem más, mivel egyedül készültem érettségire, nincs tanulói jogviszonyom, ráadásul meg külföldi is vagyok.

Ezért kicsit el vagyok veszve ebben az információ halmazban.

Tudna esetleg valaki segíteni?



2022. jan. 31. 17:00
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Ezeket az adatokat központilag kérik le és majd kitöltik neked.
2022. jan. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére én is úgy tudom, hogy már nem neked kell sz érettségidet feltölteni, régen minden adatot neked kellett felvinni, már sok mindent àtemelnek az OH rendszeréről. Amúgy az érettségit régen is mindenki nyáron tudta meg nyilván a szóbeli után, de akkor megnyilt a felvi egy időre pótolni a hiányzó dokumentumokat.
2022. jan. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%
Előző vagyok. Viszont szerintem hívd fel az ügyfélszolgálatukat, mert ha külföldön érettségizel is, azt nem tudom hogy emeli át a rendszer.
2022. jan. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Emelt szinten MO-n érettségizek Bioszból és Kémiából is.

Szóval ez esetben nekem nincs semmi teendőm ezzel kapcsolatban?

Köszönöm szépena segítséget!

2022. jan. 31. 18:03
 5/5 anonim ***** válasza:
A magyarországi emelttel kapcsolatban nincs, azokat felviszi. A külföldit lehet fel kell vinni, azt nem tudom pontosan, ezért kellene megkérdezni, meg, hogy megfelelnek e az ott letett érettségijeid az itteni jelentkezési feltételeknek. Ugye itt kell magyar, matek, idegen nyelv és történelem kötelezően. Gondolom Románia, vagy Szlovákia, esetleg Ukrajna ahol érettségizel, szoktak onnan jönni ide tanulni, szóval gondolom elfogadják, de kérdezd meg inkább, hogy mi a menete az ügyfélszolgálattól.
2022. jan. 31. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!