Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha tanulmányi versenyen...

Ha tanulmányi versenyen teljesen odatudjak koncentrálni akkor előtte mit kell tennem? Vagy mire figyeljek? Nincs konkrét verseny csak általánosságban

Figyelt kérdés

2022. febr. 1. 13:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyél csokit előtte, legyél kipihent.
2022. febr. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egyébként sokan mondják, hogy érdemes édességet fogyasztani pl:csokit, ahogy az első válaszoló is írja, mert serkentő hatással bír és az agyad jobban fog működni stb.

Tapasztalataim alapján ez egyáltalán nem használ. Eszel, beindul az emésztés és az agyad oda koncentrál, nen fogsz tudni öszpontosítani és elvész a koncentrációd így a feladatok megoldása is kevésbé fog menni.

Régen én is sokat próbálkoztam ezzel a csoki evéssel mondjuk esetleg tanulás előtt is. Nekem nem vált be.

Viszont érdemes sok vizet inni.

Előtte, illetve közben is.

2022. febr. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!