Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Járműmérnök,véleményetek?

Akos4345 kérdése:

Járműmérnök,véleményetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem vagyok a legokosabb srác az osztályban, de gépész és jármümérnöki egyetemen gondolkozom.

A gépész egyetemet elvetettem, mert ahoz nem tartom magam eleg okosnak, a járműmérnöki (neve alapján) jobban is érdekel

Az lenne a kerdesem, hogy mi a véleményetek róla?

Milyen nehéz, mennyire sokan vannak járműmérnökök, mennyire használható, vagy nagyjából milyen fizetés várható?

Koszonom!


2022. febr. 1. 18:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincs olyan egyetemi szak ami ne lenne elvègezhető szorgalommal. Én gyenge matekkal mentem anno ès első félévben éppen hogy nem buktam ki. De összeszedtem magam, eljártam magán zh felkeszitőkre, tanultam óráról órára ès mérnök lettem. Egyébként a gépész általánosabb több helyre jó. A jármű sem rossz, ha van jarmugyartas a környezetében.
2022. febr. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Környéketeken *
2022. febr. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

És ha szabad kérdeznem, akkor szerinted melyik nehezebb?

A gépész vagy a jármű?

2022. febr. 1. 21:04

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!