Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen a fogorvosképzés a...

Milyen a fogorvosképzés a Semmelweis egyetemen?

Figyelt kérdés
Tudna nekem valaki mesélni a az ottani képzésről? Elsősorban, hogy mennyire gyakorlatias, milyenek a tanárok, milyen a társaság, milyen költségekkel szembesülhetünk, és úgy álltalában a hallgatói életről. Jöhet hideg, meleg... :)

2022. febr. 2. 00:51
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

En szeretem. Idén kezdem az utolsó evemet, Székesfehérvári vagyok egyébként, laktam pár évig koliba, már 1,5 éve a baratomnal élek.


Gyakorlatiasnak gyakorlatias de nem tudom vidéken milyen az oktatas, nálam mindenképpen Pest volt az első helyen, mashova mem akartam menni, az első 2 év nagyon kemény, én bulizni se mentem el akkor annyit tanultam, a harmad év már könnyebb volt, és akkor kezdtem el eljarogatni, a hallgatói élet nagyon jó, rengeteg program van mindenféle, a bulik elég kemények de jók 😅


Nem kezdenem újra, de örülök hogy lassan befejezem, dolgozok 2 helyen mint gyakornok persze orvos felügyelete mellett, tudom hogy lesz munkám és úgy gondolom minden szenvedés megerte:)

2022. aug. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!