Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha Campus kredites kurzust...

Ha Campus kredites kurzust nem vettem fel, akkor is zárjam le azt a kurzusfelvételt?

Figyelt kérdés
2010. szept. 10. 15:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Köszönjük, hogy leírtad melyik iskolában hogyan mit csináltál. Sokat segített a kérdés megválaszolásában.
2010. szept. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hm? zárjam le?
2010. szept. 10. 21:55
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, zárjad csak le, ne foglalkozz azzal, hogy senki nem tud segíteni, mert lóf@szt se írsz sehova... majd legfeljebb felveszed jövőre oszt csúszol, ne is törődj vele...



(NEM az első voltam, nem is vagyok egyetemista, de ennyit még én is felfogok ésszel...)

2010. szept. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom mégis miféle magyarázatot kellett volna hozzáfűnöm. A Campus credites tárgyak nem kötelezőek, miattuk senki nem csúszik semennyit. A kötelező tárgyak nem felvétele vagy nem lezárása miatt lehet félévet csúszni.
2010. szept. 11. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!