Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » MSc-seknek is van 0. zh?

MSc-seknek is van 0. zh?

Figyelt kérdés
Ha nem műszaki BSc-ről megy valaki MSc-re, és ezért fel kell vennie a Matek 1 - Analízist, akkor is van 0. zh?

2022. febr. 5. 15:59
 1/4 anonim ***** válasza:
26%
Felvételi vizsgának hívják
2022. febr. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
57%

Elsőnek üzenem, hogy nem hívják felvételi vizsgának. A BME-n évek óta a felvételi után, minden félév első hetében a frissen felvett hallgatóknak egy ún. nulladik ZH-t kell írniuk analízisből. Ha ez a 0. ZH nincs meg, akkor az Analízis 1. sincs meg. A 0. ZH pótolható a félév végén, illetve fel lehet venni a Bevezető matematika nevű 2 kredites tárgyat, aminek az elvégzése szintén kiváltja a 0. ZH-t.


Kérdező: mivel a 0. ZH feltétele az Analízis 1 elvégzésének, így igen, MSc-n is kötelező, ha magát az analízis tárgyat fel kell venned.


Bővebb infók itt vannak:

- [link]

- [link] 2021-22-1/0zh_utmutato_hallgatoknak.pdf

2022. febr. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi, azért kérdeztem, mert amúgy még semmilyen értesítés nem jött róla. Amit linkeltél, azt én is megtaláltam amúgy, de csak a tetejét olvastam. A tetején még az első féléves időpontok vannak, ez elég megtévesztő. Most viszont jobban megnézve alul ott vannak a február-májusi időpontok is is a korábbi félévekből.
2022. febr. 5. 18:09
 4/4 anonim ***** válasza:
62%

Vegyesz és gyogyszervegyesz MSC-n a második oktatási héten iratnak egy szerves kemia zh-t, akinek ez nem sikerul azoknak fel kell venni egy felzarkoztato targyat.


[link]

2022. febr. 8. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!