Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tudom, hogy lehet,idióta...

Tudom, hogy lehet,idióta kérdés, de ti eltettétek a fősulis, okj-s, vagy nyelvtanfolyamokon a tananyagokat? Használtátok később? Nem tudom eldönteni, hogy nyelvi, vagy okj-s tanfolyamok anyagait eltegyem e, még valamire hátha jó lesz alapon.

Figyelt kérdés
2022. febr. 7. 15:11
 1/5 anonim ***** válasza:
63%
Nyelvit semmiképp, minek? Szakmait, ha abban a szakmában dolgozol, lehet, aztán 10 év múlva kidobod.
2022. febr. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Inkább csak érzelmi okokból őrizgettem pár egyetemi cuccot. Meg pár doksit (jellemzően a kidolgozott tételeket) meghagytam a gépemen. Néha belenézek pár olyan régi dologba, aminek már elfelejtettem a részleteit, de nem évül el, de inkább kíváncsiságból, semmint szükségszerűségből.
2022. febr. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

2-3 nap napi 2-3 óra alatt beszkenneltem minden anyagot, amit valaha kaptam (saját jegyzeteim meg úgyis wordben voltak), a számítógép oldala ettől nem dagad ki. Amellett, hogy van egy pár dolog, amire emlékszem, hogy különlegesség volt annak idején (azaz más nyelvkönyvekben, satöbbi ilyen teljességben nem találtam meg), még amikor ezeket kerestem, mindig okozott meglepetést, hogy miket találok előttük-mögöttük. :)

De mondjuk nekem szerencsém volt, mindig olyan tanfolyamokra jártam, ahol a tanárok különlegesek voltak.

2022. febr. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem gépen volt az OKJs anyag (órai cucc/"szakdolgozat"/stb) kb 3-4 évig, utána töröltem, mondván úgysem kell majd többé/nem tanulok tovább... törlés után kb 4 évvel elkezdtem egy hasonló egyetemi alapképzést, nem tudom hogy lenne benne segítség, de legalább meg lehetett volna nézni
2022. febr. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ Mindenkinek 🙂
2022. febr. 7. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!