Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Segíts,Melyik szakot éri meg...

Segíts,Melyik szakot éri meg választani/tanulni??

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Eddig mentőztem,viszont gerinc probléma miatt,már sajnos abba kellett hagynom.(sok emelés)

Amit szerettem csinálni,már sajnos nem tudom azaz,más kevésbé érdekelt..így olyan szakot keresek,amivel tényleg itt alföldön is eltudok normálisan helyezkedni,van értelme,és normálisan tudok vele keresni.

Szerintetek milyen szakokat érdemes azaz átgondolni? Nektek mi a nyerő, miért?:)

Annyi megkötésem van,ha lehet..mivel 25 éves vagyok,érettségi nyilván,1 technikumi végzettséggel...hogy bármilyen érettségire épülő ötlet/szak jöhet:) illetve felsőoktatásban kivételesen csak a FOSZK-os képzések közül írjatok..:) előre is nagyon köszönöm!



2022. febr. 8. 12:03
 1/6 A kérdező kommentje:
Nem azt kérem,hogy ti döntsétek el mire menjek tanulni. (Félreértések elkerülése miatt írom)hanem ötletem sincs sajnos mit csináljak, milyen szak után nézelődjek..és ötleteket várok csak. Köszönöm:)
2022. febr. 8. 12:07
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Villanyszerelés?
2022. febr. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
hat ha a fizikai melo kizarva, akkor informatika, programozas. remoteban rengeteg munkalehetoseg van. vagy rendszergazda iskolakban, konyvtarakban, irodakban, stb
2022. febr. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

3# "informatika, programozas. remoteban rengeteg munkalehetoseg van. vagy rendszergazda iskolakban, konyvtarakban, irodakban"

"elsőoktatásban kivételesen csak a FOSZK-os képzések közül írjatok"

Nem hinném, hogy foszkos után kapkodnának az ilyen munkahelyek


Esetleg valami ügyintéző okj? pl pénzügyi? fizu nem sok, de legalább ülő munka

2022. febr. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4 hat akkor rosszul gondolod, par honapos bootcamppel is felvesznek junior poziciokba. sot olyanokat is akik teljesen autodidakta modon tanultak meg programozni
2022. febr. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a segítségét, válaszait eddig mindenkinek!

Utána nézek az infós területnek amit többen is irtatok. :) és közben megfogalmazódott bennem egy olyan kérdés,mivel irtátok az ügyintézést,pénzügyet..hogy felsőoktatási szakképzésnél amit fősuli/egyetem indít(foszk azaz) azon belül akkor a pénzügy számvitel nem lenne rossz? Szerintetek az,vagy a gazdálkodás menedzsment? Utoljára néztem ezt a 2 szakot is. Melyikel mit lehetne szerintetek kezdeni?:)

2022. febr. 8. 15:36

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!