Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért nem kapok többletpontot,...

Miért nem kapok többletpontot, ha Rendészeti és közszolgálati ismeretekből érettségiztem emelt szinten és Belügyi rendészeti ismeretekből van egy OKTV eredményem?

Figyelt kérdés
Sziasztok, lassan le kéne adnom a jelentkezésemet és erre nem tudom a választ. A tantárgyaknak nem ugyanaz a nevük és csak hasonló témakörökből áll. A főiskola is azt írja, hogy megfelel nekik a tárgy. Akkor most mi van?

2022. febr. 9. 00:19
 1/1 anonim ***** válasza:
Még ha azonos is a tárgy akkor is megkéne kapnod mindkettōért a pontot amennyiben teljesíted a feltételeket ( oktv 1-30 hely ha felveteli tárgyként elfogadja az adott egyetem a targyat 100 v 50 v 25 pluszpont, emelt erettségi amennyiben abból számolják a felvételi pontot és meg van (az azt hiszem) 45% (de nem biztos hogy ennyi, ennek nézz utána) plusz 50 pont), ezen kívül nekem se egybōl írták jóvá a pontjaimat az igazolást nézd meg hogy elfogadták e már, meg nem tudom mikor érettségizel/érettségiztél de amíg nem teljesíted a felvételi követelményeket (érettségik megléte, alkalmassági vizsga megléte és elfogadása stb) addig nulla pontot ír ki. Szóval számos oka lehet nem kell egybōl kétségbe esni
2022. febr. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!