Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Pedagógiai és szociális...

Pedagógiai és szociális munkás diplomákkal milyen lehetőségeim lehetnek?

Figyelt kérdés
Pedagógiai diplomám liceumi diploma, és gondolkodom egyetemen elvégezni szociális munka alapképzést.

2022. febr. 16. 11:02
 1/7 anonim ***** válasza:
21%
Éhbéres melók. Csöves szállók, stb.
2022. febr. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Kormányhivatalnál szociális terület, gyámügy, gyermekjóléti szolgálatok, irodai meló. Brutto 260 körül :)

2022. febr. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szociális területen nagyon kellenek az emberek, nem csak a hajléktalan szállókon.

Én jelenleg két helyen dolgozom, mert a másodállásomnál először úgy vadásztak embereket egy pályázathoz, aztán a pályázat vége után is maradtam ott is, mert egy kolléganő elment, és nem találnak a helyére végzettséggel rendelkezőt.

2022. febr. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mennyi fizuért?
2022. febr. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A kettő együtt négyszáz körül van, amit megkapok úgy, hogy az egyikben csak részmunkaidős vagyok, a másikban meg középvezető.
2022. febr. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Fejlesztőpedagógus munkakőrben is elhelyezkedhetsz. (Iskolában, szociális és gyermekvédelemi ellátásban)
2022. nov. 6. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
41%

Két diplomát egy áráért! Lehetséges, hol Kodolányi János Egyetem!

Két diploma egy áráért!


A Kodolányi János Egyetem képzési kínálatában lehetőséged van két szakot is elvégezni plusz két félév alatt egy tandíjért!



Mit jelent a kétszakos képzés?

A kétszakos képzés azt jelenti, hogy hallgatóink egy tandíjért plusz két félév alatt két BA alapszakos diplomát szerezhetnek!



Mit jelent ez a gyakorlatban?

Ha felvételt nyersz egy alapszakra, két félévet egyszakosként tanulsz.


Ennek során jelentkezel a rendes felvételi eljárás keretében egy második, intézményünk képzési szerkezetében társított szakra, melynek a sikeres felvételit követően csakis azon tárgyait kell elvégezned, amelyeket az első szakon még nem tanultál. Ez általában a szakmai törzsmodul és specializáció tárgyait, valamint a kötelező gyakorlatokat jelenti.


Vagyis az első szakon tanult kb. 40-80 kreditnyi tárgyat a második szakba beszámítjuk!


Az egy tandíj azt jelenti, hogy a közös képzési szakasz végéig az első alapszak díját, ezt követően a második alapszak díját fizeted majd kétszakos hallgatóként.



Mit kell tennem, ha kétszakos képzésre szeretnék jelentkezni?

A kétszakos képzés második szakjára is felvételizni kell, erre a pótfelvételi eljárásban is lehet jelentkezni a már ismert módon 2022. augusztus 5-ig. A jelentkezésről részleteket a www.felvi.hu oldalon olvashatsz, vagy az ügyfélszolgálatunkon tájékozódhatsz.

2022. nov. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!