Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne belőlem illuszt...

Hogyan lehetne belőlem illusztrátor?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

szeretnék illusztrátor lenni, de sajnos nem jártam, olyan egyetemre ahol "papírt" is kaptam volna róla.

Érdeklődeni szeretnék, hogy egyetemi végzettség nélkül, hogyan tudnám ezt megvalósítani. A rajzolással nincs probléma, régóta rajzolok és festek rendszerességgel.

Viszont nemtudom, hogy kezdjek neki.

Köszönöm a válaszokat, és a segítséget is.



2022. febr. 19. 12:51
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem kell hozzá papír. De idő az igen. Érdemes megosztani a munkáidat, vagy egy etsy-s felé oldalon árulni pár termékeket. A legnehezebb az, hogy megismerjenek. Idő és kitartás. Én láttam egy lányt aki tiktokon rakott fel videókat a rajzairól és úgy lett ismertebb. Instagram, tiktok használd ki ezeket és mutasd meg az embereknek. Viszont nem győzöm elmondani, tényleg sok idő mire befutsz sajnos. Vagy próbálj meg grafikusként elhelyezkedni addig és közben otthon illusztrációkat gyártasz.
2022. febr. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!