Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Jelky Andrásba összesen hány...

Jelky Andrásba összesen hány pontot kéne szereznem, hogy felvegyenek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! ^^ Eléggé be vagyok parázva a Jelky miatt mivel megláttam, hogy 400+ ember jelentkezett összesen a suliba. Nagyon be szeretnék kerülni viszont sajnos a tanulmányi eredményeim nem a legjobbak. (3as tanuló vagyok.) +A felvételim sem lett a legjobb összesen 33pont. A rajzaim átlagosak nem hiszem, hogy kiemelkedő lennék rajzolás terén. A szóbeli viszont szerintem többnyire menne. Lényegre térve az lenne a kérdésem, hogy összesen kb hány pontal vennének fel? ^^

2022. febr. 23. 21:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Engem annó csupa kettessel, 6 pontos matekkal ( diszkalkulia, mentességet meg valahogy nem intéztünk akkor ehhez) és 40 valahány ponttal vettek fel lazán. A rajztudásod fontosabb, és hogy a szóbeli beszélgetésen milyen benyomást keltesz. Mostanra már biztos felvettek, bár remélem, nem maradsz ott. Eléggé gyűjtő, nekem annó az osztályom is tele volt p*csákkal. A jaschikot ajánlom inkább.
2022. okt. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
40 valahány pontos magyarral*
2022. okt. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!