Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érdemes forgalmi előtt vezetni...

Érdemes forgalmi előtt vezetni még aznap?

Figyelt kérdés

Holnap forgalmizom, érdemes lenne elmenni még egy órára előtte vagy csak leszívna? Még ma is vezetek 2 órát.

Ez már a második vizsgám, nagyon félek, hogy nem lesz meg.

20/L


2022. febr. 24. 06:43
 1/4 anonim válasza:
60%
Ilyenkor abba az egy dologba is gondolj bele, hogy mégis mennyien vannak az utakon, mennyien vezetnek és milyen emberek. Szerintem utána rájössz, higy felesleges aggódni. Ha nem sikerül mész mégegyszer. Tudom hogy pénz, de ezt le kell nyelni.
2022. febr. 24. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem embertől függ, én már csak előző nap voltam akkor, amikor sikerült, amikor előtte mentem, akkor megbuktam, már nem tudtam figyelni, kapkodtam. Nézd meg, hogy ma a 2. óránál milyen hangulatban vagy, mennyire fáradtál el, mennyire vagy dekoncentráltabb kicsit.
2022. febr. 24. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Elsőnél koncentráltabb vagyok, mert nem fáradok még el. Nem megyek akkor szerintem reggel.

Köszönöm szépen, mentek a zöld kezek!

2022. febr. 24. 08:43
 4/4 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Csak vezettem még előtte, de sikeres vizsgát tettem!:)
2022. febr. 25. 16:31

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!