Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lehet mégegyszer menni tablófo...

Lehet mégegyszer menni tablófotózásra?

Figyelt kérdés
Tegnap volt a tablófotózása az osztálynak, és úgy érzem, hogy a rólam készült képek nem lettek jók, mivel nem láttam az elkészült képeket és nagyon feszült is voltam mikor fotóztak. Van arra lehetőség, hogy egy másik időpontban újra elmenjek? Nekem ez nagyon fontos, hogy jól sikerüljön.

2022. febr. 26. 13:03
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Le kell szarni! Nem sikerülhet mindig minden! Ez már így marad. Nézheted orokke More!
2022. febr. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
96%
Ha a tabló még nincs elkezdve és kifizeted újra a fotót, akkor biztos, hogy meg lehet csinálni. De a tablónak semmi jelentősége amúgy.
2022. febr. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
96%

Kell újra fizetni valamennyit (nem a teljes összeget), és időpontot kell egyeztetni. Úgyis szokott lenni pótfotózás azoknak, akiknek az első alkalom nem volt megfelelő.

Szerintem érdemes utánajárni. Én is kértem új képet (miután láttam, hogy "szerkesztették" meg azt, amit eredetileg választottam). Mert persze, egyrészt igazuk van azoknak, akik azt mondják, ki nem sz*rja le, másrészt viszont akár évtizedekig lóg az a borzalom a suli folyosóján. És hát persze, akik nézik, úgysem ismernek, de azért na... mégiscsak ott van az ember neve alatta...

2022. febr. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Na? Sikerült?
2022. márc. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!