Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ilyen paraméterekkel meglehet...

Ilyen paraméterekkel meglehet tanulni ennyi anyagot 2 és fél hónap alatt?

Figyelt kérdés
Biológia-Fizika emelt, most kezdtem el rá tanulni. Napokban. Tavaly már írtam belőlük emeltet, a biosz 61%, fizika 29% lett. Idén elbíztam magam, és eddig még nem tanultam, de van alaptudásom. Szerintetek 60-70 nap elég ahhoz, hogy sikerüljön 80%-ra mind a kettő? Nagyon ideges vagyok emiatt. Napi 3-4 órát tudnék foglalkozni velük.21/F

2022. márc. 1. 01:05
 1/5 anonim ***** válasza:
95%

Öszinte leszek, ha csak napi 3-4 órát tudsz vele foglalkozni, akkor nem vagyok benne biztos, hogy sikerül.

Plusz oké hogy tavaly már írtál belölük, de ha nem tanultál semmit még, akkor az nem biztos, hogy megmaradt. Pl. nekem az egyik kedvenc tantárgyam volt a biosz, mindig tanultam rá, de mivel tavaly óta nem tanulom, ezért egy feladat sort nem hiszem, hogy olyan jól megtudnék csinálni.

Önmagában az emelt sikerülhet, de a 80% már nem olyan biztos. Azért mondom ezt, mert jártam faktra és láttam mennyi tételt kell megtanulni egy emeltesnek és hát nem valami kevés.(és ugye ez csak a szóbeli, az írásbeli se sokkal jobb) Ha ilyen jó eredményt akarsz, mint a 80% akkor én azt mondanám, hogy mostantól kb. minimum a napod felében nem ártana tanulni, ha nem többet.(inkább többet)

Sajnos csak a biosz alapján tudom, ezt mondani. A fizikára nincs nagyon rálátásom.

2022. márc. 1. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az 1. vagyok

Esetleg még azt tudom javasolni, hogy inkább az októberi érettségire készülj. Azt én reálisabbnak tartom egy kicsit tekintve, hogy több mint fél év van addig.

2022. márc. 1. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Engedd el a 80%-ot.

Hanyagság, lustaság, nemtörődömség miatt, hogyan is várhatod el a 80%-ot?

2022. márc. 1. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a bioszt el tudom képzelni magában ha nagyon jók a képességeid, viszont azt nem hogy egy 29%-os fizikát fel tudnál hozni 80%-ra a biosz mellett. (Bár azt biosz nélkül sem tudom elképzelni.) Vagy hogy a fizika mellett tudnàl időt szànni a bioszra.
2022. márc. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy a te képességeiddel mire futja. Én annak idején januárban álltam neki tanulni és javarészt csak olvasgattam az anyagot (az utolsó egy hétben kezdtem el intenzívebben forgatni) és 80% fölött lett mindkét emeltem (biosz - kémia).


Az első hozzászóló véleményével személy szerint nem értek egyet, azt a pár alkalmat kivéve, mikor a vizsgáim előtt pár nappal megcsúsztam valamivel, nem igazán tanultam napi 4-6 óránál többet soha, egyetemen sem. A tanulás minőségétől és a képességeidtől függ, hogy elég-e ennyi.

2022. márc. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!