Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha június közepén iratkozom...

Koltaidnl kérdése:

Ha június közepén iratkozom be egy autósiskolába, még van rá esély, hogy decemberben megszerezzem a jogosítványt?

Figyelt kérdés
Az egyszerűségért tegyük fel, hogy szerencsés vagyok, jól haladok vele, egyszer sem bukom meg.

2022. márc. 3. 19:56
 1/2 anonim válasza:
100%
Hát a tanulástól függ, meg hogy lessz e hely
2022. márc. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem simán. De most tényleg attól függ, hogy milyen oktatót tudsz kifogni, olyat, aki hamar tud veled kezdeni, vagy akinél van hosszú várólista.


Én anno azt hiszem márciusban iratkoztam be autóiskolába, és május végén mentem kresz vizsgára. Viszont ez pont akörül volt, amikor a covid miatt nem voltak kresz vizsgák, és csak ezért májusban mentem kreszre, ha jól emlékszem. A lényeg az, hogy amikor bejelentkeztem kresz vizsgára, akkor 2 hét utánra kaptam időpontot. Rá pár napra már kezdtem vezetni, sikerült gyorsan oktatót találnom, akinél nem volt várolista. Júniús elején kezdtem vezetni, augusztus elején 30 óra után meg lett a jogsi. Közben az elsősegélyt is megcsináltam. De amúgy testvéremnek anno fél évbe tellett, mert az oktató ritkán adott neki időpontot, szóval ez nagyon attól függ, hogy kit fogsz ki.

2022. márc. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!