Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért félek a vizsgától?

Miért félek a vizsgától?

Figyelt kérdés
Kedden fogok forgalmi vizsgázni, ma vezettem valami förtelmes vezetés volt, több hibám is volt. Szó szerint remegek az autóban, nem tudom miért de egyet hibázok, és mkntha elvágnának hiba hiba hátán. Remeg a lábam a tengelykapcsolón ezek, valaki tudja mittől lehet ez? valaki tud segíteni, hogy ne haljak meg az idegbe se a vizsga előtt se a vizsgán?

2022. márc. 4. 00:43
 1/8 anonim ***** válasza:
39%
Nem rosszindulatból, de valószínűleg bukás lesz a vége. Ha látják rajtad, hogy be vagy szarva, akkor is megbuktatnak, ha nem gyűlik ki elég hibapont. Aztán következő alkalommal talán jobban tudsz majd teljesíteni.
2022. márc. 4. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%

Azért félsz, mert az önbizalmad nincs megalapozva.

Sajnos sem az iskolában, sem otthon, nem tanítják meg a gyereknek az önbizalom megalapozását.

Még alapvető relaxációs technikákat sem ismerik a tanárok, szülők.

2022. márc. 4. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Még nem vagy kész a vizsgára.
2022. márc. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Csak így utólag elmondom, hogy elsőre sikeres lett 30 órával😁
2022. ápr. 3. 11:29
 5/8 anonim ***** válasza:
Grat. Semmi rosszindulat, de hogy lett meg 30 óra alatt a kötelező km?
2022. ápr. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
2 oktatóm volt, és olyan távokat megtettünk, hogy sírtam. Szentes-Szegvár-Mindszent-Mártély-Vhely--Szeged, és így vissza. Azt hiszem 6 km-el léptem túl a kötelező km--t.
2022. ápr. 3. 22:43
 7/8 anonim ***** válasza:
Az úgy szép. Grat.
2022. ápr. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
KÖszönöm!
2022. ápr. 4. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!