Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi van akkor, ha az érettségi...

Mi van akkor, ha az érettségi (szóbeli) ütközik valami mással, pl. nyelvvizsga időponttal? Figyelembe veszik?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy nyelvvizsgát letenni nyáron, nem a felvételihez kell. Eredetileg tavaszra terveztem, de túl sok minden közbejött és ha nem annyira sürgős, inkább úgy voltam vele, halasztom, de azért őszig nem akarom halogatni. Az adott vizsgaközpontnál viszont június 10-i időpont van (utána már csak szeptember), ami pont egybeesik a szóbeli érettségikkel. Persze pontos dátumot még nem tudok, nem tudom, hogy ez mikor fog kiderülni? Ilyenkor ha esetleg ütközne, akkor meg lehet kérni az iskolát, hogy másik napra rakjanak?

2022. márc. 6. 11:27
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Nyelvvizsga időpontját kell áttenni más időpontra. Megoldható.
2022. márc. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!