Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Most mit tegyek,keressek mást?

Most mit tegyek,keressek mást?

Figyelt kérdés
Szóval felkerestem egy logopédust, akivel emailben vettem fel a kapcsolatot. Nagyon rendesnek, segítőkésznek tűnt, megadta a telefonszámát, hogy hívjam fel és beszéljük meg a továbbiakat. Fel is hívtam, de akkor nem vette fel. Vissza hívott később, bemutatkoztam, elmondtam, hogy miért is hívom, majd a szavamba vágott, hogy "jajj nem érek most rá vezetek, majd vissza hívom. Maga ne hívjon, majd én hívom. Visszhall"... Azt azóta is hív. Most mi tévő legyek? Keressek másikat?

2022. márc. 7. 10:33
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

2 opciód van:

1. felhívod, hogy "nem felejtett-e el véletlen"

2. keresel mást


Én ilyen emberre nem adnék és keresnék mást.

2022. márc. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Arra a döntésre jutottam, hogy keresek mást, mert azon is elgondolkodtam, hogy megint felhivom, de eléggé kellemetlenül érezném magam a telefon beszélgetés után.
2022. márc. 8. 10:38

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!