Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Bme járműmérnöki vélemény?

Bme járműmérnöki vélemény?

Figyelt kérdés
Milyen specializációk szoktak indulni, elsősorban a légi járművek érdekelnének. Milyen az egyetem? Hol tudok elhelyezkedni utána?

2022. márc. 9. 13:36
 1/5 anonim ***** válasza:
haverjaim sokat szopnak vele ennyit tudok elmondani
2022. márc. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bődületesen felesleges szivatasról hallottam pár tárgy esetén ott. Itt gyakorin olvastam pár beszámolót azoktól akik Győri jarműmérnökre váltottak. Dicsérték, hogy gyakorlatias a képzés, valamint hogy az ország legnagyobb jarmuipari cege egy egész külön kart csinált oda, komplett modern laborokkal és mindennel ami kell. Sőt vannak kihelyezett gyakorlati órák is.
2022. márc. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk Győr inkább kifejezetten a német gépkocsikra van kiegyezve nem a légi közlekedésre szoval lehet, hogy sokat nem segített a válaszom.
2022. márc. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Épp most hallottam hogy az említett szakon ebben a félévben 2,0 átlagtól már adnak tanulmányi ösztöndíjat.

Azt hiszem ez sokat elárul arról mekkora szivatás megy ott.

2022. márc. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Oda járok és őszintén megmondom hogy bejutni annyira egyszerű volt hogy en sem hittem el viszont ebben az évben vizsgaidoszakok hetében nem volt olyan nap mikor nem reggel 8tol este 10ig tanultam pár órás szünetekkel🥲 majd egyszer jobb lesz

bár lehet számít hogy fizikából semmilyen szintű érettségit nem tettem🥲 HA IDE AKARTOK JONBI MINIMUM EGY KOZEP FIZIKAT CSINALJATOK MERT UGY FOGTOK JARNI MINT EN!!

2022. jún. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!