Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan értsem meg a Statisztik...

Hogyan értsem meg a Statisztika tantárgyat?

Figyelt kérdés
Levelezőre járok fősulin,és két részből áll a Statisztika az első félévet éppenhogy tudtam teljesíteni. A Statisztika 2 olyan kínai számomra,hogy nem tudom hogyan fogjak egyszerűen neki. Esetleg van ötletetek? Menjek magántanárhoz? A gond csak az ,hogy évközi tantárgy és kicsivel több mint 1 hónapom van ,hogy valamit összehozzak. Van esélyem arra ,hogy sikerüljön? Köszi a válaszokat előre is..

2022. márc. 15. 13:56
 1/5 Mojjo ***** válasza:
100%
Ha jól tudsz angolul, youtubeon rengeteg jó oktatóvideó van, rengetegféle megközelítéssel. Érdemes megpróbálkozni velük.
2022. márc. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mateking?
2022. márc. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 dq ***** válasza:
100%
Keress valakit, aki érti és vegyél tőle órákat.
2022. márc. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szisztematikus tanulással egy-két régebbi rendesen megírt tankönyvből.
2022. márc. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mateking.


Idén csináltak Statisztika tárgyat is.


Én a gazdaságmatematikát csináltam meg a mateking segítségével. Olyan matek tanárral az egyetemen, aki tényleg semmit se segített nekem, sírva mentem haza az óráról. Nekem már az érettségi is rég volt...

2022. márc. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!