Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Valakinek megvannak a 2022es...

Valakinek megvannak a 2022es informatika szóbeli tételek kidolgozva?

Figyelt kérdés
Nagyon megköszönném ha valaki eltudná küldeni őket.

2022. márc. 16. 15:51
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Gondolod, hogy más dolgozik vele, te meg csak úgy megkapod készen?
2022. márc. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
23%
hát, tudod #1 aki van olyan kedves az megosztja az érettségiző társaival a tételeket.. 🙄
2022. márc. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
55%
Persze, azzal akit ismer és megérdemli.
2022. márc. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%
A szóbeli tételek iskolánként változnak, és titkosak. Az emelt tételek szintén titkosak, azokat a vizsgáztatók is csak aznap ismerik meg. A témakörök nyilvánosak, de középszinten iskolánként változnak.
2022. márc. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
de ha a témakörök megvannak és azokat tanuljuk meg az jó lehet, nem?🙄
2022. márc. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az elsőnek írnám, tudod azért mert valaki segít a másikon az még nem gáz. A legtöbb ember ha úgy van kisegíti a másikat. Én is segítettem már másnak pl töri tételekkel mert ahhoz viszont értek. Egyáltalán nem baj ha össze tudnak dolgozni az emberek néha. És nyilván ismeretlen vagyok de az interneten itt ki nem az??
2022. márc. 30. 22:25
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, a témakörökből lehet felkészülni.
2022. ápr. 21. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!