Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Most voltam másodszor a BME...

Most voltam másodszor a BME angol B2 vizsgán és megint nem sikreült. Nem értem a dolgot mert a levélírás szerintem azért megy annyira, hogy abban reménykedtem, hogy meglesz a 60%.Az Origó könnyebb?

Figyelt kérdés
Szerintetek maradjak a BME vizsgánál? Mert vannak aki azt mondtják, hogy ne variáljak.

2022. márc. 22. 08:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Melyik rész nem ment? Azért kérdezem, mert lehet azt is, hogy a szóbeli az egyik írásbeli a másik. Hány százalék lett? Az nem lehet, hogy azért nem ment mert nincs még meg hozzá a szinted? Szeretsz fordítani?
2022. márc. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Bocsánat, azt elfelejtettem leírni, hogy ez csak írásbeli vizsga volt.
2022. márc. 22. 09:12
 3/3 anonim ***** válasza:
Körülbelül azonos szintű a kettő, viszont az origó kétnyelvű, vagyis fordítani kell benne, és magyarul válaszolni a kérdésekre (kivéve a levélírás).
2022. márc. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!