Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek hányas átlaggal...

Szerintetek hányas átlaggal érdemes gimnáziumba felvételizni (megpályázni)?

Figyelt kérdés
Nekem 3.8(hetedikes):s ebből a fizika és a matek 2 nem az erősségem a többi az 3-4.Néztem jó sulikat de ilyen átlaggal :/ mit gondoltok....??!
2010. szept. 13. 23:29
 1/10 A kérdező kommentje:
Az Európa 2000-szemeltem ki vagy a gimnázium része vagy a szakközép,és még Budapesti KölCsey FerenC gimnáziumot...
2010. szept. 13. 23:56
 2/10 anonim ***** válasza:
4es től. Szerintem a matekra gyúrj rá, mert felvételi tantárgy a gimikbe.
2010. szept. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
csak magadat szivatod meg, ha erős középsuliba mész. ilyen jegyekkel. nyugodtan mehetsz valami érdeklődési körödhöz illő szakközépbe. ha később egyetemen is gondolkoznál, onnan is ugyanúgy be lehet jutni.
2010. szept. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
értem..nos igen köszönöm véleményetek...de az Európa 2000 már régen kinéztem annyira jó lenne de járni ...meg azt halódtam h nem valami erős suli hát nem tudom ki ezt mondja ki azt a Kölcsey tudom nehéz..:/ hát igen el kell fogadnom nem vagyok valami jó tanuló és nem azért mert nem tanulok de na nem mindenki születhet jó képességekkel
2010. szept. 14. 19:35
 5/10 A kérdező kommentje:
* oda járni*
2010. szept. 14. 19:39
 6/10 anonim válasza:

Szija!!

az én legjobb barátnőm is ugyanez a téma, nagyjából... Mert őse hisz abban, h bejuthatna egy iylen suliba, de én mondtam neki h próbálja meg!! és nem a legjobba kell jelentkezni, persze.. szal nem a Karinty-ba.. :S oda énse akarok menni ott CSAK tanulni lehet.. szal egy "átlagosan jó" .. egy "közepes" gimit próbálj meg sztem megcélozni :D

például a Hunnyadi Mátyás gimit. sztem az tökjó suli a színvolala is jó és sztem ha a humán szakokban jobb avgy mint a reál tárgyakban bejuthatsz :D lehet h majd talizunk :D :P:P háhá



sok sikert a felvételidhez :D énis most meek tovább majd :S:D majd privibe v itt írd meg félév múlva h mivan :D

2010. szept. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
netom és NEMIS ÉRDEKEL h h írják h Karint Frigyes :S:D nemez a lényeg :D
2010. szept. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
értem köszi végre egy pozitív válasz :):)válaszokat még....
2010. szept. 14. 20:08
 9/10 anonim válasza:

hát, igen.. :/ :D

mostanában kevés pozitív van.. (kevesebb)..

MIDNENKÉPP TUDÓSÍTS a felvételi eredményedről :D xD

LEgjobb Bnőőm <3 :D IStenem, pedig éreztem, h Te avgy az ?D

2010. szept. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
xD de csak érezted :p:p EZ JÓ volt msn: van egy emberke aki tisztára hasonlít rád ez tök jó hát nem? öhm öhm...igen én vagyok a legjobb barátnőd (fejest ugrottam)....VÁLASZOKAT TAPASZTALATOKAT...LÉcIKE...........
2010. szept. 14. 23:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!