Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az lenne kérdésem ,hogy ha én...

Hunor Teran kérdése:

Az lenne kérdésem ,hogy ha én éppen a jobb agyféltekés rajzolást tanulom. Felét elértem az egésznek és egyszerűen a tudásom vissza esett. Miért van ez így?

Figyelt kérdés

2022. márc. 25. 07:58
 1/3 anonim ***** válasza:
58%
Mert az egész egy kamu, kb addig működik, amíg azt akarod rajzolni, ami a tanfolyamon van. Én 10 éve rajzolok, rendszeresen járok rajzos körökbe, embert még nem láttam, aki a több év gyakorlást ki tudta volna hagyni, olyat meg pláne nem, aki ilyen tanfolyam után hirtelen jó lett.
2022. márc. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Thunderfairy ***** válasza:
Ahogy az első irja. Előszőr meg kell tanulni az alapokat, kockologia, ábrázoló geometria, anatomia, stb. Utána lehet szép fokozatosan egyre komolyabb témákat rajzolva gyakorolni. és ha nem folytatod egy idő után mondva hogy már szép fényképszerűek a rajzaid, akkor gyakorlás hiánya miatt még vissza is fejlődhet akár a pálcikaember szintig ahonan indult az egész.
2022. márc. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Jobbagyféltekés módszerrel nem rajzolni tanítanak meg, hanem másolni. Tehát ez egyfajta "agyprogramozás" nem rajztechnika.


Valószínűleg azért estél vissza, mert nehezebben áll át az agyad arra a látásmódra, vagy a tanfolyam mellett hagyományosan is rajzolsz.

2022. márc. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!