Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Könyvtáros szakmára (diplomás...

Könyvtáros szakmára (diplomás vagy OKJ), miként tekintesz, lelki szemeid előtt, miként jelenik meg, nem olyan, akár egy raktáros, gyermeked ilyen irányú továbbtanulásához, mit szolnál?

Figyelt kérdés

2022. márc. 25. 15:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
18%
Azt, hogy felejtse el, mert nincs rá igény, nem fog tudni elhelyezkedni vele. Egyébként nem az a valódi könyvtáros munka, amit mi látunk, attól sokkal másabb és szerteágazóbb, komoly informatikai tudás is kell már hozzá.
2022. márc. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az csak akkor éri meg ha mindenképp ez a munka a fontos számára. Tehát alapvetően egy könyvtárban képzeli el magát hosszú távon. Egyébként mást nem nagyon tud vele kezdeni. De ahogy az első is írja, azért elég sok része van annak a munkának is, tehát teljesen más a suliban a könyvtáros néni, meg a komolyabb OSZK szintű könyvtárban a digitalizációban részt venni.
2022. márc. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
10%
A gyerekemet biztos, hogy lebeszélném, számomra egy kasszás vagy egy takarító munkájával egyenrangú. Oké ilyennek is kell lenni valakinek, de nem kell hozzá túl sok agy.
2022. márc. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
3. Gondolom te is takarító vagy kasszás vagy, mert ennyi ésszel más nem is lehetnél.
2022. márc. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Hát persze, egészen biztosan. Azért nézném le, mert én is azt csinálom? Hol ebben a logika? Te pedig már fel is mérted a véleményemből az inteligencia szintem, érdekes.
2022. márc. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
5. Igen, olyan egyszerű a gondolkodásod, mint a faék. Az intelligenciád meg olyan kicsi, hogy nagyítóval se lehetne megtalálni.
2022. márc. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Ha te így gondolod nem vitatkozom, nem személyeskedek, mint te. Csak, hogy lásd rosszul méred fel az embereket, természettudományi területen lesz doktorim.
2022. márc. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
44%
Részvétem.
2022. márc. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

#7


Szomorú, hogy egy ilyen előítéletes, ítélkező, alacsony szellemi színvonalú ember elviheti a doktori címig.

2022. márc. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Kolléganőm diplomás könyvtáros végzettséggel soha nem dolgozott könyvtárban, miután végzett a tanulással. Ellenben vezetett egy központi raktárat pár évig egy autóalkatrész forgalmazó cégnél. Közös munkahelyünk a második állása, az egyik tévében, archiváló munkakörben melózik. (jómagam más munkakörben vagyok)
2022. márc. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!