Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egy hét kihagyás egyetemen?

Egy hét kihagyás egyetemen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


PTE-TTK-n kezdtem el a tanulmányaimat, azonban lehet murphy törvénye, de itthon "haldoklom" mert elkaptam vmi hülye vírust vagy nemtudom pontosan mit. Lényegtelen, de így hullámozva változik az állapoton, vasárnap már jobban lettem, de tegnap megint megint rosszabodott, ma egy kicsit megint jobb. :(( Azt tudom, hogy ha előadásokat kihagyok, nem gáz, mert elkérem vagy megveszem vkitől a jegyzeteket, de a gyakszik miatt nagyon parálok. Első éves vagyok, már írtam is a gyakszis tanároknak, hogy mi a helyzet, de nemtudom. Valószínűleg ha nem javul ezen a héten már nem tudok visszautazni pécsre, mert ott esnék össze... Szerintetek ez mennyire veszélyes?

Amúgy az óráimat még nem zártam le ETR-en mert még mindig van kettő tantárgy, amit nem tudtam felvenni. Mondjuk, ha péntekig ezt nem sikerül, akkor lezárom azokat amik vannak.

Köszi előre is a válaszokat.


2010. szept. 14. 11:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Nálunk pl. az órák 25%-áról lehet hiányozni. Nálatok is vszínűleg hasonló a helyzet, de nézd meg a TVSZ-ben vagy az egyes kurzusok követelményeinél.

Nem történik semmi, ha nem mész be...

2010. szept. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Szerintem ha rendesek a gyakszis tanáraid,akkor meg fogják érteni, ők is emberből vannak, ha még beteg vagy akkor mindenképp maradj otthon, ha nem pihennél csak rosszabb lenne.
2010. szept. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

hát remélem. megnéztem a TVSz-t, azt írja 15%-ig semmi. 15és 25% között lehet okoskodi, 25 felett azonban bukovári. remélem ez a gyakszikra is vonatkozik, nem csak az előadásokra, mert elég zavarosan fogalmaz. vagy csak nekem nem fog most az agyam...

jó, hát én biztos nem fogok visszamenni. most annak is örülök, hogy gép elé tudok ülni :D :(

2010. szept. 14. 12:19
 4/6 anonim ***** válasza:

Esetleg olyan lehet, hogy be kell pótolnod a gyakorlatokat, amiről hiányoztál. nekünk is volt pár olyan tárgyunk, mikor minden hiányzást pótolni kellet.

az előadásokról, többi gyakról pedig a 4. hiányzásnál letiltanak.

2010. szept. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
mindenhol ráírják, hogy az óra látogatása kötelező, de igazából szarnak rá. nekem egyetlen katalógusos órám sincs.
2010. szept. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ma 15:28-as vagyok


nekem kb az összes katalógusos, az előadások is!

2010. szept. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!