Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Valaki, aki a SOTE-ÁOK-ról...

Valaki, aki a SOTE-ÁOK-ról jelentkezett át az SZTE-ÁOK-ra? Ha igen, akkor milyen tapasztalatai voltak?

Figyelt kérdés
Leginkább az oktatással kapcsolatos része érdekelne, de szívesen várok egyéb tapasztalatokat is!

2022. márc. 28. 22:17
 1/4 anonim ***** válasza:
39%
Szia! Miért jelentkeznél át? Mi a baj a SOTE-val?
2022. márc. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Több komponensű, hogy esetlegesen miért szeretnék átjelentkezni. Leginkább személyes okokból kifolyólag. Semmi bajom az oktatással a SOTE-n, nagyon színvonalas, szóval nem ezért. Épp ezért hallgatnék meg valakit szívesen, aki már átjelentkezett, hogy az oktatás mennyiben tér el a két orvosi között. A többi dolog nyilvánvaló számomra (a szubjektív része).
2022. márc. 30. 14:59
 3/4 anonim válasza:
Szia! Végül átjelentkeztél Szegedre? Jelenleg ugyanebben a cipőben járok, én is SOTE-s vagyok, de tervezek átjelentkezni az SZTE-re. Kíváncsi lennék, mennyire ment zökkenőmentesen a procedúra (ha végül átjelentkeztél), illetve milyen tapasztalataid vannak idáig:)
2022. okt. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
3-asnak: Végül nem jelentkeztem át.
2022. okt. 11. 23:17

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!