Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha csak 81%-os középszintű...

Ha csak 81%-os középszintű matekot írtam érettségin, akkor ne menjek programtervező informatikus szakra?

Figyelt kérdés
Az az igazság hogy hozzá sem szagoltam a matekhoz soha, nem tanultam semmit, csak a minimálisat amit órákon felszívtam tudást.
2022. márc. 30. 12:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Akkor van elég alaptudásod, de ha nincs rendesen begyakorolva, akkor vért fogsz izzadni. Ráadásul ott van az emelt matekos rész, amire alapozni kellene.
2022. márc. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem szokod meg, hogy gyakorolj, akkor bele fogsz bukni abba a szakba



Egyetemen mindenki leszarja, hogy milyen szupi agyad van, mert nem azon fog múlni, hogy átmész-e valamiből, hanem azon, hogy beleteszed-e a megfelelő időt abba, hogy ujjgyakorlat legyen az adott feladattípus.


Akik nálunk úgy jöttek ide, hogy soha életükben nem ültek le tanulni középiskolában, mert nem kellett, annak a tudása/józan paraszti esze kb a második hétig tartott ki. És mivel elbízták magukat a korábbi könnyen összeszedett eredményeik miatt, későn tudatosult bennük, hogy el vannak maradva és semmit sem értenek.

2022. márc. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:)
2022. márc. 31. 09:38

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!